OGŁOSZENIA – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.07.2017 R.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne:
we wtorek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
w czwartek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
2. W czwartek – 13 lipca – kolejne czuwanie fatimskie w naszej Parafii.Czuwanie poprowadzi Ks. Włodzimierz Krywecki – kapłan Archidiecezji Lwowskiej. Różaniec fatimski o godz. 18.00 , msza św. o godz. 19.00 z odprowadzeniem figuty Matki Bożej do kaplicy na Placu Fatimskim.
3. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego wypoczynku. Msze św. w lipcu i sierpniu w dni powszednie: godz. 18.00. W niedzielę msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą mszą św. Kancelaria czynna codziennie, oprócz niedziel i świąt, po mszy św. porannej lub wieczornej.
4. Przypominamy, że w naszej parafii, w soboty lipcowe po mszach św. wieczornych odbywają się recitale organowe. W najbliższą sobotę po mszy św. wieczornej / ok./ 18.30 / wystąpi: Marietta Kruzel-Sosnowska – organy – Warszawa. Serdecznie zapraszamy.
5. W sobotę / zapewne nad ranem/ dzieci powrócą z wypoczynku i rekolekcji nad Bałtykiem. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli w realizacji Wakacji z Bogiem dla dzieci, a mianowicie Urzędowi Gminy Wilkowice, Ks. Sebastianowi i Siostrze Jolancie wszystkim opiekunom. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
6. Firma HYDROZIEM zakończyła pracę nad odwodnieniem naszego cmentarza. Parafia opłaciła lipcową ratę – wartości ok. 33 tys. zł. Podobnie ok. 3 tys. zł za uporządkowanie niewielkiej własności gruntu. Łączna wartość tej inwestycji wzrosła do 346 tys. zł. Dziękujemy wszystkim Parafianom którzy w sobotę uczestniczyli w pracach na nowej części cmentarza. Bóg zapłać
Bóg zapłać również za ofiary złożone dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca na potrzeby naszego kościoła i naszego cmentarza .