OGŁOSZENIA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2017

1. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. o godz. 18.00, w czwartek w połączeniu z nowenną do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w środę wspominamy św. Ireneusza, biskupa i męczennika
w czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00. i 18.00.
3. Miesiąc lipiec w naszej parafii, to tradycyjnie miesiąc recitali organowych. Pierwszy koncert organowy w sobotę, 1 lipca, po mszy św. o godz. 18.00/ czyli ok. 18.30 / . Wystąpi Krzysztof Czerwiński – organy – Australia oraz Chór Cantica – dyrygent Janina Rosiek. Serdecznie zapraszamy.
4. Serdecznie dziękujemy za ofiary przekazane na Placu Fatimskim w niedzielę jubileuszową. Wartość ofiar 3.693, 50 zł. Ofiary zostały przekazane Wspólnocie Charytatywnej która do miesiąc wysyła je do Rodziny Syryjskiej. Od 10 maja – co miesiąc wysyłamy kwotę 510 zł dla rodziny mieszkającej w Syrii. Bóg zapłać ofiarodawcom.
5. Rozpoczął się czas wakacyjny, czas urlopów. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego odpoczynku.
6. W najbliższy czwartek inauguracja XXII Dni Bystrej . Po Mszy św. ok. 19-tej występ Zespołu Bystrzańskie Słowiki. Następnie degustacja potraw regionalnych w przyziemiu naszego kościoła . Zapraszamy.
7. W najbliższy piątek o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Parafialnych Rad – Duszpasterskiej i Ekonomicznej. Serdecznie zapraszam .