OGŁOSZENIA – Uroczystość Odpustowa ku czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa oraz Jubileusz 40-lecia Erygowania Parafii w Bystrej Krakowskiej – NIEDZIELA – 18.06.2017 R.

Składamy dziękczynienie Bogu za 40 lat Parafii w Bystrej Krakowskiej. Uroczystą sumę Odpustowo-Jubileuszową o godz. 11.30 – odprawi Jego Ekscelencja Ks. Biskup Roman Pindel. Po sumie odpustowj Ks. Biskup poświęci pomnik św. Jana Pawła II przed naszym kościołem. Składamy serdeczne podziękowanie księżom rodakom Robertowi i Leszkowi Kruczkom – Salezjanom za ten wyjątkowy dar dla naszej Parafii. Dziękujemy Siostrom zakonnym, służbie liturgicznej, Chórowi Cantika, OSP Bystra, Kołu Gospodyń Wiejskich, Towarzystwu Przyjaciół Bystrej, Wspólnocie Chrytatywnej , Urzędowi Gminy w Wilkowicach , P. Wójtowi i P. Sołtysowi, pomocnikom Domu Nazaret oraz wszystkim którzy pomagali w przygotowaniach oraz w poprowadzeniu Uroczystości Jubileuszowych. Bóg zapłać.
1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesje eucharystyczne wokół kościoła w tygodniu codziennie / do czwartku/po mszach św. o godz. 18.00. Po zakończeniu Oktawy Bożego Ciała we czwartek – ognisku przy Domu Nazaret. Zapraszamy.
2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi , zakonnika
w piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przyjdźmy licznie na msze św. wieczorną, na godz. 18.00, całymi rodzinami, by odnowić AKT POŚWIĘCENIA RODZIN NASZEJ PARAFII NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
3. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego 2016/17. Msza św. o godz. 9.00 w intencji nauczycieli i wychowawców, dzieci i młodzieży oraz pracowników szkolnych o godz. 9.00. Zapraszamy.
4. Od godz. 15.00 wróćmy na nasz Plac Fatimski , aby świętować Jubileusz Parafii. Między 15.00 , a 21.00 – występy Zespołów , posiłki oraz losowania fantów na cel dobroczynny. Zapraszamy.
5. Pragnę serdecznie podziękować ks.Zbigniewowi Dudkowi za poprowadzeniu Dni Skupienia w naszej Parafii. Życzymy wielu łask i błogosławieństwa od Chrystusa Ukrzyżowanego. Dziękuję wszystkim kapłanom, siostrom zakonnym oraz gościom którzy przybyli na Nasz Jubileusz. Bóg zapłać.