Niedziela Odpustowo-Jubileuszowa – 18.06.2017 r.
Niedziela – 18.06.2017 r. -Odpust ku czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa oraz Uroczysty Jubileusz 40-lecia Erygowania Parafii w Bystrej Krakowskiej
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- + Ludwik Szermański 2 r. śm.
9.00- + Stanisława Twardy / 12 r. śm./ z rodzicami
11.30- Suma Odpustowa : 1/ ZA PARAFIAN
2/ Za wszystkich kapłanów którzy pracowali w naszej Parafii o zdrowie i bł. Boże
3/ W int. zmarłych kapłanów którzy pracowali w naszej Parafii
4/ + Adelajda i Wincenty Ksol oraz procesja wokół kościoła z Lit. Do N.S.P.J.
17.00- + Jan Kania 29 r. śm.
Poniedziałek w Oktawie Bożego Ciała – 19.06.2017 r.
6.30- Różaniec // 7.00- + Henryk Śliwa
17.30- Modlitwa róż różańcowych: M.B.Nieustającej Pomocy i św. Józefa Bilczewskiego
18.00- + Jan Smółka / 18 r. śm./ oraz procesja z lit. do N. Serca P. Jezusa
Wtorek w Oktawie Bożego Ciała – 20.06.2017 r.
6.30- Różaniec // 7.00- + Henryk Śliwa
17.30- Modlitwa róż różańcowych: M.B.Różańcowej i św. Dominika
18.00- + Katarzyna Lenda 14 r. śm. oraz procesja z Lit. do N.Serca P. Jezusa
Środa w Oktawie Bożego Ciała – 21.06.2017 r. -wspomnienie św. Alojzego Gonzagi,zakonnika
6.30- Różaniec // 7.00- + Alojzy i Helena oraz Eugenia
17.30- Modlitwa róż różańcowych: św. Antoniego i św. Jacka
18.00- + Małgorzata Wala oraz procesja z Lit. do N. Serca P. Jezusa i nowenna maryjna
Czwartek w Oktawie Bożego Ciała – 22.06.2017 r.
6.30- Różaniec // 7.00- + Henryk Śliwa
18.00- Msza św. za zmarłych: Jadwiga Grabowska, Maria Konior, Władysław Ciućka, Józef Ligocki, Edward Płonka, Stanisław Mąka, Maria Magiera, Janina Hetnał, Adaś Gębala, Edward Bydliński, Stanisław Adamczyk, Waldwmar Piechociński, Maria Gruszecka, Kazimiera Damek, Anna Fenik, Kazimierz Siuda, Marianna Bobkiewicz, Władysław Drożdż, Walenty Kwaśny, Małgorzata Wala, Julianna Butor, Henryk Śliwa, Józef Pośpiech, Helena Skiba oraz procesja z Lit. do N.Serca P. Jezusa i nowenna do Krwi Chrystusa
19.00- Ognisko przy Domu Rekolekcyjnym Nazaret na zakończenie Oktawy Bożego Ciała dla służby liturgicznej, młodzieży oazowej oraz organizatorów Jubileuszu Bystrzańskiego.
Piątek – 23.06.2017 r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa / nie ma postu /
6.30- Różaniec // 7.00- + Kazimierz Siuda
9.00- W int. nauczycieli i wychowawców, dzieci i młodzieży oraz pracowników szkolnych o bł. Boże
18.00- + Stanisław Adamczyk oraz zawierzenie rodzin N.Sercu P. Jezusa i Koronka do Miłosierdzia Bożego / III Piątek/
Sobota – 24.06.2017 r. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
6.30- Różaniec
7.00- + Jan Mrowiec z rodzicami Józefem i Anną i siostrą Józefą
18.00- + Janina Pach z rodzicami i siostrą oraz Lit. do N.Serca P.Jezusa
XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017 r.
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- + Alojzy Lorenc z córką Wandą
9.00- + Władysław Mikłas
11.00- + Eugenia Korzeń / 3 r. śm./ z mężem i synem
17.00- + Aleksandra Waluś oraz Lit. do N.Serca P. Jezusa