OGŁOSZENIA – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 04.06.2017 R.

1. Przeżywamy Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Dziś wszyscy wierni mogą otrzymać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu Przybądź Duchu Stworzycielu i spełnienie zwykłych warunków odpustu. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańca św. dla róż różańcowych. Po mszach św. przy kościele możemy złożyć ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Bóg zapłać ofiarodawcom.
2. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Ofiary ze mszy św. na Dom Samotnej Matki i Dziecka w Bielsku-Białej Lipniku. Bóg zapłać ofiarodawcom.
3. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły roku liturgicznego.
4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy.
5.Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. wieczornych, we czwartek o 17.30 – w połączeniu z nowenną Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
6. Obchody liturgiczne tygodnia:
we czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
w sobotę wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa.
7. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca podczas mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.
8. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek / 6 czerwca / po mszy św. wieczornej na plebanii. Zapraszamy.
9. Spotkanie Grupy Charytatywnej 7 czerwca / środa/ po mszy św. wieczornej na plebanii. Zapraszamy.
10. Msza św. w intencji Pielgrzymów którzy odwiedzili Pragę będzie odprawiona w naszym kościele w niedzielę – 11 czerwca o godz. 9.00. Zapraszamy.
11.Dziękujemy organizatorom Majówki na Lanckoronie. Ofiary ze mszy św. wartości 685 zł zostały przeznaczone na budowę naszego cmentarza. Bóg zapłać.
12. Serdecznie zapraszamy na spotkanie przed Jubileuszem 40-lecia naszej Parafii. Spotkanie będzie na plebanii we czwartek – 8 czerwca – o godz. 19.00. Spotkanie dotyczy przygotowania liturgii oraz parafialnego świętowania na Placu Fatimskim. Zapraszamy.