Intencje mszy św. – 28.05.- 04.06.2017 r.
Niedziela – 28.05.2017 r. – Wniebowstąpienie Pańskie
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- + Antoni i Elżbieta Cymbala
9.00- O Miłosierdzie Boże i potrzebne łaski dla Wspólnoty Charytatywnej oraz
dla Waldemara o zdrowie
11.00- + Janina Pach z rodzicami i siostrą
14.00- Msza św. i majówka na Lanckoronie – W int. mieszkańców Bystrej i gości o bł. Boże
16.30- Nieszpory, modlitwa do Ducha Świętego i majówka // 17.00- ZA PARAFIAN
Poniedziałek – 29.05.2017 r. – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej , dziewicy
6.30- Różaniec // 7.00- + Marianna Bobkiewicz
17.30- Modlitwa róż różańcowych : M.B.Nieustającej Pomocy i św. Józefa Bilczewskiego
18.00- + Anna Fenik oraz nowenna przed Zesłaniem do Ducha Świętego i nabożeństwo majowe
19.00- Majówka u Sióstr Miłosierdzia
Wtorek – 30.05.2017 r. -wspomnienie św. Jana Sarkandra , prezbitera i męczennika , patrona Diecezji Bielsko-Żywieckiej
6.30- Różaniec // 7.00- + Urszula Ochman 5 r. śm.
8.00- Wyjazd Pielgrzymki do Krakowa-Łagiewnik z parkingu przy kościele – uczestniczą dzieci komunijne, ich bliscy oraz wszyscy chętni do odwiedzin w Światowym Centrum Miłosierdzia Bożego – powrót ok. godz. 18-tej.
17.30- Modlitwa róż różańcowych: M.B.Różańcowej i św. Dominika
18.00- + Kazimierz Siuda oraz nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego i nabożeństwo majowe
19.00- Majówka przy ulicy Krętej
Środa – 31.05.2017 r. – Święto Nawiedzenia N.M.P.
6.30- Różaniec // 7.00- + Władysław Drożdż
17.30- Modlitwa róż różańcowych: św. Antoniego i św. Jacka
18.00- + Walenty Kwaśny oraz nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego i majówka
19.00- Majówka u Sióstr Jadwiżanek
I Czwartek – 01.06.2017 r. – wspomnienie św. Justyna , męczennika – Dzień Dziecka
6.30- Różaniec // 7.00- + Maria Kwaśna / 63 r. śm./ z rodzicami
17.00- Adoracja N. Sakramentu i możliwość spowiedzi św.
17.30- Litania do N.Serca P. Jezusa , Nowenna do Krwi Chrystusowej i modlitwa do Ducha Świętego
18.00- Msza św. za zmarłych: Jadwiga Grabowska, Maria Konior, Władysław Ciućka, Józef Ligocki, Edward Płonka, Stanisław Mąka, Maria Magiera, Janina Hetnał, Adaś Gębala, Edward Bydliński, Stanisław Adamczyk, Waldemar Piechociński, Maria Gruszecka, Kazimiera Damek, Anna Fenik, Kazimierz Siuda, Marianna Bobkiewicz, Władysław Drożdż, Walenty Kwaśny, Małgorzata Wala, Julianna Butor, Henryk Śliwa.
I Piątek – 02.03.2017 r.
6.30- Różaniec // 7.00- + Jan Cholerek 45 r. śm.
8.00- odwiedziny chorych
17.00- Adoracja Najświetszego sakramentu i możliwość spowiedzi św.
17.40- Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego i Litania do N.Serca P. Jezusa
18.00- + Marta i Andrzej Bieleccy z synem Tomaszem
I Sobota – 03.03.2017 r.
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- + Władysław Drożdż oraz różaniec wynagradzający za zniewagi wobec N.M.P.
18.00- + Antonina Zemanek 6 r. śm.
Niedziela – 04.06.2017 r. – Zesłanie Ducha Świętego
6.30- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
7.00- ZA PARAFIAN
9.00- + Helena Siuda 10 r. śm.
11.00- 1/ + Zofia Marek i + Maria Siuda // 2/ + Renata Szostecki
16.30- Nieszpory oraz Litania do N.Serca P. Jezusa
17.00- + Jan Kwaśny , Jan Mikołajczyk z synem Janem i żoną Agnieszką