OGŁOSZENIA – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2017
1. We wtorek – 16 maja obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Jest to również Dzień Modlitw przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.

2. Nabożeństwa majowe w tygodniu codziennie po mszy św. wieczornej. Dzisiaj nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz. 16.00., w połączeniu z nabożeństwem dla dzieci pierwszokomunijnych.

3. W najbliższą sobotę – 20 maja – przez naszą Parafię przejdzie IX Piesza Pielgrzymka „ Ogień Lolek ” . To tradycyjna wędrówka od krzyża na Trzech Lipkach w Bielsku-Białej do krzyża na Matysce. Szczególnym przesłaniem tej pielgrzymki jest służba niepełnosprawnym. Zapewne pielgrzymi pojawią się ok. 12-tej idąc ulicą Szczyrkowską w kierunku Mesznej. Pozdrówmy tę – zwykle ok. 100 – osobową grupę pielgrzymów.

4. Dzisiaj nasza parafia przeżywa uroczystość Pierwszej Komunii św. Niech ten dzień będzie dla nas wszystkich okazją do ożywienia pobożności eucharystycznej. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na tę uroczystość. Serdecznie dziękuję rodzicom i dzieciom klas trzecich za dar 1.000 zł na budowę cmentarza parafialnego w Bystrej .

5. Majówki na terenie Parafii: dzisiaj – niedziela – o godz. 18.30- majówka na ul. Bliskiej / odok P. Kwiatka/ , we wtorek o godz. 19.00 przy skrzyżowaniu ul. Szczyrkowskiej, Wyzwolenia i Klimczoka / obok P. Fenik / , we czwartek o godz. 19.00 przy krzyżu obok Wodociągów i w sobotę o godz. 19.00 majówka przy plebanii – Grota Maryjna od strony ogrodu / obok mieszkania Ks. Sebastiana/ . Zapraszamy.

6. Bóg zapłać Rodzicom klas drugich za wysprzątanie kościoła i otoczenia kościoła, za dekorację naszej świątyni.

7. W niedzielę / za tydzień / podczas mszy św. o godz. 9.00 błogosławieństwo nowych ministrantów.

8. Trwa przygotowanie naszej Parafii do Jubileuszu 40-lecia w dniu 18 czerwca 2017 roku. Mamy już plan spotkania na Placu Fatimskim między godziną 15.00 , a 21.00. Możemy przynosić niewielkie podarunki które staną się fantami w losowaniu podczas spotkania. Składamy je przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Pomagamy rodzinom w Syrii.