OGŁOSZENIA – 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 23.04.2017 R.

1. Dziś 2 niedziela wielkanocna. Oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Akcja Katolicka prowadzi przy kościele zbiórkę ofiar dla Syrii. Bóg zapłać ofiarodawcom.
2. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
3. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty. Po mszy św. porannej o godz. 7.00 – procesja błagalna o urodzaje wokół kościoła.
4. W czwartek o godz. 17.30, nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
5. W przyszłą niedzielę – 30 kwietnia – w auli Jana Pawła II o godz. 12.00 spotkanie obojga Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
6. Spotkanie Oazy Rodzin-Ruchu Domowego Kościoła odbędzie się w dniu 27.04. 2017 r. / czwartek/ po mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
7. Nawiązując do zaproszenia które otrzymali oazowicze różnych pokoleń w związku z obchodami 40-lecia Naszej Parafii, grupa Emaus zaprasza na pierwszą próbę która odbędzie się 27 kwietnia po mszy św. wieczornej około 18.30 w przyziemiu naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy.
8. Ks. Sebastian informuje , że wyjazd do Pragi na – „Pielgrzymkę śladami
św. Jana Sarkandra ” – w dniu 27 maja 2017 roku. Termin – 27 – 29 maj 2017 r.
Zapisy w zakrystii – koszt 470 zł. Można także wpłacać pozostałą ratę na wyprawę – „ Wakacje z Bogiem ” – 800 zł. Pobieramy kartę uczestnika u Ks. Wikariusza do 15 maja.
9. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca – PILSKO – z Żywca będzie wśród nas w dniu 3 maja 2017 roku. Zespół będzie uczestniczył w mszach św. o godz. 9.00 i 11.00. Po tych mszach św. wystąpi z koncertem . Po koncercie będzie można nabyć płytę Zespołu Pilsko. W koncercie pieśni patriotyczne , religijne i ludowe. Zapraszamy.
10. Nowo utworzona Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrej Śląskiej która powstała na bazie Gimnazjum im. Juliana Fałata ogłasza nabór do klasy pierwszej oraz do klasy siódmej w profilu sportowym na rok szkolny 2017/18/ . Wnioski i zgłoszenia rekrutacyjne należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od 10 do 28 kwietnia 2017 roku. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej obecnego gimnazjum , w sekretariacie szkoły lub w sekretariacie Publicznego Przedszkola w Bystrej .