1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca dla róż różańcowych.

2. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
dzisiaj  wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po mszach św. poświęcenie chleba św. Agaty.
w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki  i Towarzyszy
w piątek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
w sobotę wspomnienie N.M.P. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

3. Nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa we czwartek o godz. 17.30.

4. W przyszłą niedzielę podczas mszy św., o godz. 11.00 będzie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych prosimy do kancelarii w sobotę po mszy św. wieczornej.

5. W najbliższą sobotę – Światowy Dzień Chorego. Spotkanie Wspólnoty Charytatywnej w środę / 08.02./po mszy św. wieczornej.

6. Szkoła Modlitwy „Cyryl i Metody”zaprasza na kolejne modlitewne spotkanie w najbliższy piątek o godz. 19.00. w naszym kościele.

7. Nasza Parafia organizuje Pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 01. do 08 . 10 . 2017 roku. W najbliższym czasie na stoliku pod chórem pojawi się dokładna informacja . Zapraszamy. Niestety nie było chętnych do Irlandii.

8. Spotkania formacyjne : kandydatów do Bierzmowania , dzieci i młodzieży o zwykłych porach. Zapraszamy.

9. Trwają intensywne prace nad budową odwodnienia nowej części naszego cmentarza . Firma Hydroziem prowadzi prace niezbędne , aby mogły zaistnieć kolejne etapy tej rozbudowy. Bóg zapłać ofiarodawcom uczestniczącym w tym dziele.                                                                  
10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym i w Niedzieli znajdziemy artykuły mówiące  o  Helenie Kmieć – misjonarce-walontariuszce – zamordowanej 24 stycznia 2017 r. w
Boliwii.