O <!–more–>
        1. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego , biskupa i dk. Kościoła
w środę Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
w czwartek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
w piątek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza , biskupa
w  sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu , prezbitera i dk. Kościoła
        2. W czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
        3. Serdeczne podziękowanie dla Siostry Barbary Romaniak za zorganizowanie „Wyprawy rodzin”do Lubaszowej.
        4. Przypominamy o zapisach na Pielgrzymkę do Irlandii. Szlakiem św. Patryka wyruszymy zaraz po Wielkanocy. Informacje na stoliku pod chórem.
5. Ks. Sebastian ma jeszcze kilka miejsc na „Wakacje z Bogiem” nad Bałtyk w tym roku. Zapraszamy.
6. Dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za ofiary na utrzymanie i ogrzewanie obiektów parafialnych. Opłata za ogrzewanie za miesiąc grudzień wyniosła  4. 950 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
         7. Trwają intensywne prace nad budową odwodnienia nowej części naszego cmentarza. Firma „ Hidroziem” prowadzi prace niezbędne , aby mogły zaistnieć kolejne etapy dzieła rozbudowy naszego cmentarza. Szacunkowy koszt tej pracy to kwota ponad 170 tys. zł. Zapraszamy i zachęcamy do ofiarności na ten cel. Dopiero ukończenie budowy w ziemi pozwoli na budowanie  i  uzupełnienia ponad ziemią. Bóg zapłać ofiarodawcom.
         8. Na stoisku dobroczynnym możemy zakupić gromnice – cena 6 zł.
            9. W Gościu Niedzielnym znajdziemy płytę z utworami muzycznymi które wykonuje wspaniały tenor  – Andrea Bocelli. Gazeta i płyta – 5 zł.