1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i roku 2017 . Po mszach św. adorujemy Najświętszy Sakrament oraz ma miejsce wymiana tajemnic różancowych.
2. Ten dzień rozpoczęliśmy mszą św. o północy  Msza św. na powitanie Nowego Roku 2017 w int. budowniczych i dobroczyńców naszej Parafii.
3. Oktawa Bożego Narodzenia kończy się dzisiaj  Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy dzień modlitw o pokój . Msze św. o godz. 0.00,  7.00, 9.00., 11.00., i 17.00
4. W poniedziałek  wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich na nowennę do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa na godz. 17.30, a po niej na uroczystą msze św. w czasie której będzie udzielana Komunia św. pod obiema postaciami, chleba i wina.
Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00. Chorych będziemy odwiedzać na pierwszy piątek w lutym.
6. W piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto nakazane. Msze św. o godz. 7.00., 9.00. 11.00 i wieczorem o godz. 18.00. W całym Kościele jest to Dzień Modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. Składka przeznaczona jest na misje. Po każdej mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła.
7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Po mszy św. wieczornej – ok. 18-tej w Domu Nazaret opłatek dla wszystkich Współnot Modlitewnych i Dobroczynnej w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy.
8. Także w niedzielę – 8 stycznia – odwiedzą nas Mali Hyrni z Nowego Targu. Nasi goście  będą wśród nas o godz. 9.00  oraz z przedstawieniem Jasełek o godz. 11.00. Zapraszamy.
9. W czasie ferii zimowych nasza parafia organizuje „ Wyprawę rodzinną ” do Lubaszowej w okolicach Tuchowa. Spotkanie organizacyjne we czwartek – 5 stycznia o godz. 18.45 w auli św. Jana Pawła II. Wszystkich chętnych zapraszamy.
10. W  niedzielę Chrztu Pańskiego – Chrzest św. o godz. 11.00. Pouczenie po mszy św. wieczornej w sobotę. Zapraszamy.
11. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej bardzo serdecznie zaprasza dzieci przedszkolne i szkolne , młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną oraz dorosłych  solistów i zespoły do udziału w „ Konkursie Kolęd i Pastorałek ”. Konkurs odbędzie się w naszym kościele w dniu 08.01.2017 r. o godz. 13.00. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia  udziału w tym konkursie można zabrać z zakrystii.