1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msza św. o północy – Pasterka i następnie o godz. 7.00, 9.00 , 11.00 i 17.00. Nieszpory o godz. 16.40. Jutro Święto Świętego Szczepana  , pierwszego męczennika Msze św. także w porządku niedzielnym. Jutro wspieramy Katolickie Uniwersytety św. Jana Pawła w Krakowie i Lublinie.
        2. We czwartek o godz. 17.30 nowenna do Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa
        3. W sobotę – ostatni dzień starego roku. Zapraszamy na uroczyste Nieszpory i nabożeństwo przebłagalne, które rozpoczniemy o godz. 17.30. Msza św. na zakończenie roku w intencji wszystkich Parafian o godz. 18.00. W czasie mszy św. odśpiewamy Ciebie Boga wysławiamy, za co można zyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki odpustu.
        O północy, z soboty na niedzielę odbędzie się msza św. Wszystkich, którzy w ten sposób pragną przywitać Nowy Rok 2017 serdecznie zapraszamy do udziału we mszy św.
        4. Oktawa Bożego Narodzenia kończy się 1 stycznia Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy dzień modlitw o pokój . Msze św. o godz. 0.00,  7.00, 9.00., 11.00., i 17.00
        5. Klub Inteligencji katolickiej w Bielsku – Białej składa serdeczne podziękowanie za ofiary w dniu 18 grudnia na Świetlicę – Józefów-  przy ul. Grzybowej 3. Wartość  ok. 1.200 zł. Bóg zapłać.
        6. W przyszłą niedzielę , 1 stycznia po mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu  i   zmiana tajemnic różańca świętego.
        7. Wyprawa rodzinna do Lubaszowej – okolice Tuchowa – wyruszy w dniu 13 stycznia 2017 roku o godz. 15.30 z parkingu przy naszym kościele. Spotkanie organizacyjne w dniu 5 stycznia / czwartek/ po mszy św. wieczornej – o godz. 18.45. Zapraszamy.
8. Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się aktywnie w przygotowanie i przeżycie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia, poprzez dekorację naszej świątyni, wykonanie szopki, porządki i modlitwę, a mianowicie Siostrom Miłosierdzia, panom i paniom, młodzieży oazowej, ministrantom, służbie liturgicznej, chórowi Cantica, wam wszystkim bracia i siostry za modlitwę i ofiary składane na ogrzewanie i potrzeby naszego kościoła. W sposób szczególny pragniemy podziękować Zespołowi
Charytatywnemu za przygotowanie stroików oraz dzieciom i młodzieży za odwiedziny ludzi chorych i samotnych z życzeniami –  45 osób –  oraz za rozprowadzenie świec Caritas ok. 300 i przygotowanie pomocy dla ponad 40 rodzin i osób z naszej wspólnoty.Serdeczne Bóg zapłać.